Zakonczenie roku szkolnego 2017/2018

W Szkolnym Punkcie Konsultacyjnym im. W. Micuty w Genewie pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Z tej okazji na naszych uczniów czekało wiele atrakcji.
Rada Rodziców, w weekend poprzedzający ostatni tydzień zajęć, zaprosiła uczniów SPK do parku linowego, gdzie można było odpocząć po całym roku dźwigania tornistra i książek.
W dniu rozdania świadectw klasy trzecie szkoły podstawowej prezentowały projekt pt. „Poczytam Ci Mamo, poczytam Ci Tato”. Rodzice byli zaskoczeni i z wielką uwagą wysłuchali opowiadań, które zostały napisane i opatrzone ilustracją przez ich dzieci. Trzecioklasiści otrzymali od wychowawczyni birety, gdyż ukończyli pierwszy a zarazem bardzo ważny etap w ich szkolnej edukacji.
Nastąpiło oficjalnie przywitalnie, w naszym szkolnym gronie, wszystkich pierwszoklasistów, którzy całoroczną pracą udowodnili, że zasługują na miano ucznia i ślubowali, że ich postawa nie ulegnie zmianie. Na pamiątkę przystąpienia do braci uczniowskiej SPK otrzymali dyplomy oraz tarcze szkolne. Wszyscy odebrali świadectwo szkolne, co potwierdzili podpisem.
Ostatniego dnia szkoły uczniowie klas starszych oglądali projekcje filmowe a klasy młodsze chwaliły się swoimi osiągnięciami oraz wakacyjną piosenką pożegnały szkołę i wyruszyły na zasłużony odpoczynek.
Niech ten wakacyjny czas będzie radosny, słoneczny i bezpieczny!
Do zobaczenia we wrześniu!